Apie įmonę

Firma „Bermi“ yra susikūrusi 1991 metais. Mes prekiajame firmos VOIGT profesionaliomis valymo priemonėmis, o taip pat inventoriumi, valymo technika, įranga, higienos reikmenimis (skystu muilu, popieriniais rankšluosčiais, tualetiniu popieriumi ir t.t.).
Taip pat siūlome įvairiausių įėjimų purvą surenkančių kilimėlių, grotelių sistemas. Atstovaujame gamintojus Lietuvoje, konsultuojame, pristatome, montuojame.

Mes siūlome

Peržiūrėkite mūsų pasiūlymus! Tikimės, kad galime jums padėti!

Firmos VOIGT profesionalios valymo priemonės

Profesionalios valymo priemonės yra labai populiarios tarp klientų. Jie puikiai veikia bet kokiomis sąlygomis ir papildomai užtikrina nepriekaištingą paviršių higieną ir švarą.

Kojų valymo sistemos

Nesvarbu, ar jums reikia specialios paskirties kilimėlių verslui ir pramonei, logotipų kilimėlių, skirtų prekybos vietose ar kaip prekybiniai produktai, kilimėlių namams ir gyvenamosioms patalpoms, ar standartinių plaunamų kilimėlių intensyvaus eismo vietose, Kleen-Tex turi viską.

Splast patalpų valymo įranga

SPLAST yra pirmaujanti profesionalios rankinio valymo įrangos gamintoja, plačiai naudojama efektyviam biurų, viešbučių, ligoninių, mokyklų, pramonės įmonių valymui …

Higienos produktai

Popieriniai rankšluosčiai, rankų servetėlės, tualetinis popierius, pramoninis popierius, šiukšlių maišai, skystas muilas ir pan

Valikliai VOIGER PROFESSIONAL

– profesionalių namų naudojimui skirtų cheminių medžiagų linija, sukurta išrankiausiems klientams. VOIGER – tai itin efektyvūs aukščiausios kokybės gaminiai, pagaminti profesionalų už patrauklią kainą. Mes žinome, kokie svarbūs yra jūsų namai, todėl siūlome produktą neprarandant kokybės. Visi mūsų gaminiai turi malonų, nepakartojamą aromatą.

Mūsų partneriai