profiline linijos atnaujinimas

Firma VOIGT skelbia apie pagrindinės savo linijos profiline atnaujinimą

Naujos technologijos ir sertifikatai

antifinger Technologija Anti-Fingerprint
Papildomai apsaugo paviršius nuo nepageidaujamų pirštų bei delnų atspaudų
tlen Technologija Aktyvusis deguonis
Išlaisvina aktyvaus deguonies daleles, kurios palengvina purvo šalinimo procesą.
antistone Technologija Anti-Stone
Efektyviai apsaugo paviršius nuo vandens akmens apnašų bei palengvina tolimesnę paviršių priežiūrą.
esd Sertifikatas ESD
Įrodo, kad paviršiai, plaunami su šį sertifikatą (atitinka CEI-IEC 61340-5-1:2009 normas) turinčiais produktais įgauna antielektrostatines savybes.
antifog  Technologija Anti-Fog
Efektyviai apsaugo paviršius nuo rasojimo
antislip Sertifikatas Antislidimas
Įrodo, kad paviršiai, plaunami su šį sertifikatą (atitinka EN 13036-4 ir DIN 18032/2 normas) turinčiais produktais apsaugoti nuo slydimo.

Naujos SPLAST kainos ir asortimentas!

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti savo klientams dar platesnį profesionalios valymo įrangos (vežimėlių, šluotų, šluosčių) asortimentą dar geresnėmis kainomis!

SPLAST – tai 1989 metais įkurta įmonė. Nuo 1997 metų tai didžiausias profesionalios valymo įrangos gamintojas Lenkijoje, bei vienas pagrindinių gamintojų europos mastu. Įmonės produktai randa savo paskirtį efektyviame biurų, viešbučių, ligoninių ir t.t. valyme.

Visi produktai pasižymi labai aukšta kokybe bei ilgaamžiškumu. Gaminių pasiūla labai plati, todėl Jums susidomėjus parinksime Jūsų poreikius atitinkančią prekę.

Dalis produktų pateikta čia

 

GASTRO-SPRINT – geriausias EUROGASTRO 2012 parodos produktas

VC-652 GASTRO-SPRINT, skirtas šalinti įvairias riebaluotas dėmes bei aliejinius nešvarumus, EUROGASTRO 2012 parodos metu buvo apdovanotas kaip geriausias produktas „Chemija gastronomijai“ kategorijoje.

Tiesioginio naudojimo preparatas skirtas šalinti įvairias riebaluotas dėmes bei aliejinius nešvarumus. Moderni formulė leidžia efektyviai šalinti nešvarumus nuo grindų, stalų, sienų ir kitų paviršių. Preparatas gali būti naudojamas vietose, turinčiose kontaktą su maistu, todėl idealiai tinka restoranų bei viešbučių virtuvėms. Greitai džiūna, palieka gaivų kvapą.

GASTRO-SPRINT taip pat pasižymi tokiomis savybėmis kaip greitas suveikimas, didelis efektyvumas, citrinos-mėtų aromatas neutralizuojantis nemalonius kvapus bei tolygus produkto paskirstymas.

Tai jau ne pirmas apdovanojimas kurį gauna firmos VOIGT preparatai. Ankščiau kokybės medalius gavo : VC-691 GASTRO-SOFT, VC-150 GRUNDPUR, VC-242 BRUDPUR, VC-112 NANO SAN ir VC-241 NANO ORANGE.

NANO GLASS – Naujas produktas pagal nano technologijas

Firma VOIGT plečia produktų pagamintų pagal NANO technologijas pasiūlą. Naujas produktas – VC176 NANO GLASS – yra paruoštas naudojimui valiklis skirtas langu bei kitų stiklinių paviršių valymui.

Naujos technologijos dėka, panaudojus valiklį paviršiai tampa atsparūs užteršimams. Šiuo būdu pagaminti produktai turi antistatines savybes, o NANO GLASS papildomai suteikia antirasojimo efektą. Preparatas paviršiams suteikia blizgesį, išvalyti paviršiai ilgiau išlieka švarūs, lieka citrusinės gaivos aromatas. Valyti sausai ar poliruoti taip pat nebūtina, kadangi valiklis ir taip nepalieka jokių dryžių ar dėmių.

Tai jau trečias firmos VOIGT siūlomas produktas pagamintas pagal NANO technologijas. NANO SAN ir NANO ORANGE 2010 m. buvo apdovanoti auksiniu medaliu QUALITY INTERNATIONAL 2010.

GASTRO-SOFT – net 2 apdovanojimai šiemet

VC-691 GASTRO-SOFT skirtas mašininiam indų plovimui gavo auksini medalį kategorijoje QUALITY INTERNATIONAL PRODUCT – aukščiausios kokybės produktas konkurse QUALITY INTERNATIONAL 2011. Tai jau antras šio produkto apdovanojimas šiais metais – gegužės mėnesį vykusios parodos EUROGASTRO 2011 metu preparatas buvo pripažintas geriausiu kategorijoje „chemija gastronomijai“.

VC-691 GASTRO-SOFT yra labai koncentruota priemonė mašininiam indų plovimui pramoninėse bei gastronomijai skirtose indaplovėse. Lengvai susidoroja net su labai riebaluotais indais, efektyviai šalina išdžiuvusius maisto bei gėrimų likučius. Gali būti naudojamas plaunant porcelianinius, nerūdijančio plieno, stiklinius indus bei įrankius. Preparatas buvo testuojamas ir turi sertifikatą patvirtinantį, jog apart gerų valymo savybių valiklis taip pat apsaugo krištolinį stiklą nuo korozijos.

Tai jau ne pirmas apdovanojimas kurį gauna firmos VOIGT preparatai. Ankščiau kokybės medalius gavo : VC-150 GRUNDPUR, VC-242 BRUDPUR, VC-112 NANO SAN ir VC-241 NANO ORANGE.