Dezinfekcinis kilimėlis Saniwalk

  • Siūlome dezinfekcinius kilimėlius Saniwalk. Į kilimėlį pilamas dezinfekcinis skystis ir tokiu būdu dezinfekuojama praeivių avalynė.

profiline linijos atnaujinimas

Firma VOIGT skelbia apie pagrindinės savo linijos profiline atnaujinimą

Naujos technologijos ir sertifikatai

antifinger Technologija Anti-Fingerprint
Papildomai apsaugo paviršius nuo nepageidaujamų pirštų bei delnų atspaudų
tlen Technologija Aktyvusis deguonis
Išlaisvina aktyvaus deguonies daleles, kurios palengvina purvo šalinimo procesą.
antistone Technologija Anti-Stone
Efektyviai apsaugo paviršius nuo vandens akmens apnašų bei palengvina tolimesnę paviršių priežiūrą.
esd Sertifikatas ESD
Įrodo, kad paviršiai, plaunami su šį sertifikatą (atitinka CEI-IEC 61340-5-1:2009 normas) turinčiais produktais įgauna antielektrostatines savybes.
antifog  Technologija Anti-Fog
Efektyviai apsaugo paviršius nuo rasojimo
antislip Sertifikatas Antislidimas
Įrodo, kad paviršiai, plaunami su šį sertifikatą (atitinka EN 13036-4 ir DIN 18032/2 normas) turinčiais produktais apsaugoti nuo slydimo.

Naujos SPLAST kainos ir asortimentas!

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti savo klientams dar platesnį profesionalios valymo įrangos (vežimėlių, šluotų, šluosčių) asortimentą dar geresnėmis kainomis!

SPLAST – tai 1989 metais įkurta įmonė. Nuo 1997 metų tai didžiausias profesionalios valymo įrangos gamintojas Lenkijoje, bei vienas pagrindinių gamintojų europos mastu. Įmonės produktai randa savo paskirtį efektyviame biurų, viešbučių, ligoninių ir t.t. valyme.

Visi produktai pasižymi labai aukšta kokybe bei ilgaamžiškumu. Gaminių pasiūla labai plati, todėl Jums susidomėjus parinksime Jūsų poreikius atitinkančią prekę.

Dalis produktų pateikta čia

 

GASTRO-SPRINT – geriausias EUROGASTRO 2012 parodos produktas

VC-652 GASTRO-SPRINT, skirtas šalinti įvairias riebaluotas dėmes bei aliejinius nešvarumus, EUROGASTRO 2012 parodos metu buvo apdovanotas kaip geriausias produktas „Chemija gastronomijai“ kategorijoje.

Tiesioginio naudojimo preparatas skirtas šalinti įvairias riebaluotas dėmes bei aliejinius nešvarumus. Moderni formulė leidžia efektyviai šalinti nešvarumus nuo grindų, stalų, sienų ir kitų paviršių. Preparatas gali būti naudojamas vietose, turinčiose kontaktą su maistu, todėl idealiai tinka restoranų bei viešbučių virtuvėms. Greitai džiūna, palieka gaivų kvapą.

GASTRO-SPRINT taip pat pasižymi tokiomis savybėmis kaip greitas suveikimas, didelis efektyvumas, citrinos-mėtų aromatas neutralizuojantis nemalonius kvapus bei tolygus produkto paskirstymas.

Tai jau ne pirmas apdovanojimas kurį gauna firmos VOIGT preparatai. Ankščiau kokybės medalius gavo : VC-691 GASTRO-SOFT, VC-150 GRUNDPUR, VC-242 BRUDPUR, VC-112 NANO SAN ir VC-241 NANO ORANGE.

NANO GLASS – Naujas produktas pagal nano technologijas

Firma VOIGT plečia produktų pagamintų pagal NANO technologijas pasiūlą. Naujas produktas – VC176 NANO GLASS – yra paruoštas naudojimui valiklis skirtas langu bei kitų stiklinių paviršių valymui.

Naujos technologijos dėka, panaudojus valiklį paviršiai tampa atsparūs užteršimams. Šiuo būdu pagaminti produktai turi antistatines savybes, o NANO GLASS papildomai suteikia antirasojimo efektą. Preparatas paviršiams suteikia blizgesį, išvalyti paviršiai ilgiau išlieka švarūs, lieka citrusinės gaivos aromatas. Valyti sausai ar poliruoti taip pat nebūtina, kadangi valiklis ir taip nepalieka jokių dryžių ar dėmių.

Tai jau trečias firmos VOIGT siūlomas produktas pagamintas pagal NANO technologijas. NANO SAN ir NANO ORANGE 2010 m. buvo apdovanoti auksiniu medaliu QUALITY INTERNATIONAL 2010.